Leden 2010


The end...

18. ledna 2010 v 12:32 | Klárka
Hojky...
Podle názvu, už asi víte, o co jde. Je konec! Ale ne blogu, ale toho, že tady nepřibývají články! Teď už tady budou denně minimalně tři články, ale většinou více. Zhruba za týden to tak bude. Ještě týden mi nechte, abych udělala new dess, dohrála SS4 a mohla dělat komix, a navíc mám pro Vás úplně nové překvapení! A jak jsem se k tomuto závěru dostala? No to by bylo nadlouho. Nejdříve jsem chtěla blog pozastavit na delší dobu, dokonce jsem uvažovala i o tom, že ho zruším, ale potom mi došlo, že jsou tady ještě super Sbénka... super lidičky, kteří tento blog navštěvují. Takže blog se za týden snad konečně pořádně rozjede!
Zatím pa Klárka... a přiji co nejpěknější vízo :)


K blogu...

11. ledna 2010 v 12:15 | Klárka
Ahojky
Je mi moc líto, že tohle musím udělat, ale opravdu jak jste si všimly nemám čas... proto pozastavuji blog... ne na půl roku, ani né na měsíc... na týden. Potřebuji dohnat školu, protože se už uzavírají známky a tak se musím učit a taky chci chodit na koně. Potom asi v Neděli nebo Pondělí Vám dát vědět, co s tímto blogem bude dál. Buď ho pozastavím na dýl nebo v něm budu pokračovat. Takže moc se Sbénkám omlouvám, snad si mě nesmažete, to by mě opravdu moc mrzelo. Takže za týden vám napíšu co a jak.
Tak pa a mějte se hezky.
Klárka

Omluva + novinky

2. ledna 2010 v 20:33 | Klárka
Ahojky...
Moc moc se Vám omlouvám, že jsem tady tak dlouho nebyla... ale byly Vánoce, no myslím, že to znáte... Dostala jsem hru Můj kamarád kůň 2, takže teď to celkem často hraju, ale taky mám dobrou zprávu, dostala jsem nový lepší počítač a tak budu moct dělat i videjka z různých her. No, popradě teď moc na blogu nebudu a taky zase musím dohrát to Starstable 4, abych mohla dělat komix :D... no snad to nebude moc dlouho trvat. Jinak zítra jdu opět na koně a tak tady nic moc nečekejte.
Tak zatím pa