Duben 2010

News 27

30. dubna 2010 v 19:43 | Klárka |  News

Ahojda,
moc se omlouvám za to, že jsem nepřidávala články, ale předem jsem vám to taky oznámila, ale Sbénka jsem alespoň stíhala obíhat. Téměř vše je připraveno k proměnám blogu, takže zítra ráno to vše nastavím, Nový desing a rozcesníky. Zítra by mělo také být celkem dost článků - zítra se máte na co těšit, bude komix Něco o plemenách (mimochodem jsem se rozhodla, že psaní o plemenách začnu naprosto od začátku, kvůli nepřehlednosti) a mnohem více.
Klárka

Opět prosím o hlásky

19. dubna 2010 v 20:15 | Klárka
Prosím, o hlásky
Opět prosím o hlásky zde. Je to 4. kolo a tak mi prosím moc dejte svůj hlásek.
Předem děkuji tomu, kdo mi hlásne :)
Mimochodem za několik dnů čekejte ty změny blogu :)


Prosím o hlásky

10. dubna 2010 v 15:00 | Klárka
Prosím, o hlásky
Prosím hlásněte mi zde je to 2. kolo SONB. Moc by jste mi tím pomohli.
Předem děkuji Klárka

0.1. Lipicán

10. dubna 2010 v 7:44 | Klárka |  Lipicán

Přestavba blogu + pozastavení

9. dubna 2010 v 20:09 | Klárka
Ahojky,
chci vám oznámit, že zde bude velká přestavba blogu. Bude probíhat nejspíš celý měsíc, takže tady nic moc nečekejte. Ale změny budou stát za to, bude nový desing, budou upravené články a rozcestíky... a mnohem, mnohem více. Celý měsíc sice nic moc nepřibyde, ale potom by se blog měl KONEČNĚ pořádně rozjed. Takže to je zatím vše. Sbénka se budu snažit obíhat co nejčastěji, ale spíš to berte jako, že mám na měsíc pozastavený blog, ovšem občas nějaký ten článek přidám.
Takže za měsíc tohle bude zase naprosto jiný blog :). A abych nezapoměla, hlasujte v anketě pod tímto článkem o koně z hry Můj kamarád kůň, který bude na desingu tohoto blogu. Máte čas do zítřka.
Zatím pa Klárka 

Jaký kůň bude na desingu z hry Můj kamarád kůň?

8. dubna 2010 v 17:15 | Klárka
Ahojky,
chci aby jste rozhodly ze čtyř koní z hry Můj kamarád kůň bude v desingu tohoto blogu. Pořád se nemůžu rozhodnou a tak vás prosím o pomoc. Hlasujte v anketě prosím.

Klíkněte na Celý článek a uvidíte koně jaké mohou být v desingu blogu

News28

6. dubna 2010 v 16:13 | Klárka

Čauki,
Tak jsem konečně zpět! Na chatě jsme se zdrželi o jeden den navíc, ale tak nevadí... bylo to tam super. Omlouvám se, ale povídku jsem před odjezdem zapoměla předpřipravit. Dnes tady nejspíš nic nepřibyde, musím se ještě učit atd.. Ale potřebuji opět nutně vaší pomoc, prosím hlásněte mi zde v SONB, pokud se vám můj blog líbí.
Předem děkuji, tomu, kdo mi dá svůj hlas.
Zatím pa Klárka


News27

1. dubna 2010 v 6:54 | Klárka
Ahojky... 
Poslalo mi strašně málo lidí úkoly do VGS, tak mi je prosím pošlete, aby soutěž mohla vůbec pokračovat. Tak... dnes odjíždím a vracím se až v Pondělí. Jedeme na chatu. Moc článků jsem předpřipravit nestihla, vlastně skoro žádné, ale alespoň jeden komix a povídka tam je. Jinak... ohledně desingu blogu... do "finále" se dostali "S koňmi na Jaře" a "S hrou Můj kamarád kůň 2" bylo to nerozhodně. Já jsem se rozhodla pro Můj kamarád kůň 2 ať tady je zase něco nového.
To je vše
Klárka